Napisz do nas
Kierownik Budowy / Inspektor Nadzoru
Miejsce pracy: Wrocław (okolice), Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski) (okolice)

Zakres obowiązków:

  • nadzór i koordynacja wszystkich etapów procesu budowy
  • realizacja inwestycji zgodnie z projektami i standardami firmy
  • współpraca z dostawcami i podwykonawcami robót
  • rozliczanie kosztów realizowanych robót, sporządzanie stosownych zestawień
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji w zakresie powierzonych zadań

Wymagania:

  • minimum 5-letnie doświadczenie przy samodzielnym kierowaniu robotami budowlanymi na stanowisku kierownika budowy
  • doświadczenie w pełnieniu funkcji kierownika budowy przy budowie co najmniej trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • dobra organizacja pracy przy realizacji dużych inwestycji
  • wykształcenie wyższe budowlane

Oferujemy:

  • stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy

Zapraszamy do wysyłania aplikacji!

 Osoby zainteresowane pracą w Grupie Sanbet prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres kadry@sanbet.pl

    Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

              Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o naszych inwestycjach?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Sanbet Fabryka Betonu W., S. Piotrowscy sp. j. i Sanbet Development sp. z o.o. sp. k. w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia kontaktowego oraz w celach marketingowych. Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Sanbet Fabryka Betonu W., S. Piotrowscy sp. j. i Sanbet Development sp. z o.o. sp. k. drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) na podany przeze mnie adres e- mail.