Napisz do nas

Parkowy Dwór Koierzyce

 

Parkowy Dwór Kobierzyce

Osiedle znajduje się tuż przy pięknym kompleksie parkowo-leśnym, z dostępem do pełnej infrastruktury urokliwych Kobierzyc, to wizytówka inwestycji Spółki SANBET DEVELOPMENT. W podwrocławskich Kobierzycach przy ulicy Dębowej powstał kompleks czterech stylizowanych budynków, gdzie dostępnych było 257 mieszkań o powierzchni od 31 do 82 m². Atuty? Zieleń, ogródki, tarasy i balkony, a dodatkowo podziemna hala garażowa z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi.

Dostępne są także - w sprzedaży oraz na wynajem - lokale usługowe o zróżnicowanych metrażach: od 30 do 430 m2!
Parkowy Dwór to kontynuacja wizji najpiękniejszych projektów deweloperskich, które powstały we Wrocławiu: Obornicka Premium oraz Rezydencje Tatarska, które cieszyły się dużym zainteresowaniem Klientów oraz budziły podziw w branży deweloperskiej.

 


 

Lokalizacja w Centrum Kobierzyc

Parkowy Dwór Koierzyce 2Parkowy Dwór Koierzyce 3Parkowy Dwór Koierzyce 4

Mieszkanie w centrum Kobierzyc to pewność wygodnego dostępu do obiektów handlowo-usługowych, przychodni, boisk i placów zabaw, szkół podstawowych oraz przedszkoli.

 

 

Zespół Parkowo-LeśnyParkowy Dwór Koierzyce 5

 Miłośnicy wypoczynku na świeżym powietrzu będą mogli korzystać z uroków pobliskiego zespołu parkowo-leśnego, stawu, boiska oraz placu zabaw dla dzieci.
Dojazd do łącznika S8 to tylko 3 km, a dalsza jazda Autostradową Obwodnicą Wrocławia zapewnia szybkie dotarcie w każdy rejon miasta.

 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem, w którym można pozyskać dodatkowe informacje o inwestycji oraz warunkach zakupu nowego mieszkania.

Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o naszych inwestycjach?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Sanbet Fabryka Betonu W., S. Piotrowscy sp. j. i Sanbet Development sp. z o.o. sp. k. w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia kontaktowego oraz w celach marketingowych. Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Sanbet Fabryka Betonu W., S. Piotrowscy sp. j. i Sanbet Development sp. z o.o. sp. k. drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) na podany przeze mnie adres e- mail.