Napisz do nas

           SANBET DEVELOPMENT to deweloper, który z sukcesem realizuje liczne projekty od 2002 r. jako wyodrębniona linia biznesowa spółki SANBET FABRYKA BETONU W., S. Piotrowscy sp. j., będącej wiodącym producentem betonu towarowego we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku. Bazując na zdobytej wiedzy i doświadczeniu, z sukcesem działa na polskim rynku usług budowlanych pod nazwą SANBET nieprzerwanie od 1991 roku. Grupa SANBET PIOTROWSCY realizuje swoją działalność w trzech liniach biznesowych:

 

SANBET DEVELOPMENT

SANBET FABRYKI BETONU

SANBET KOPALNIE KRUSZYWA

 

         

 

SANBET DEVELOPMENT to deweloper w pełni oparty na polskim kapitale, jako jeden z nielicznych na rynku realizujący projekty w oparciu o własne środki finansowe, certyfikowany systemem zarządzania jakością ISO 9001:2008. Deweloper do dziś zakończył realizację siedmiu inwestycji mieszkaniowych oddając do użytku ponad 500 mieszkań i domów jednorodzinnych oraz 70 lokali użytkowych.

 

 

 

Jesteśmy firmą o ponad 25-letnim doświadczeniu w działalności budowlanej, wiarygodną, solidną, o ugruntowanej pozycji na rynku budownictwa. Jako jeden z nielicznych deweloperów inwestycje mieszkaniowo - usługowe realizujemy z własnych środków finansowych. Wszystkie inwestycje charakteryzuje staranny wybór ich lokalizacji, tak aby Klienci mieli możliwość wyboru swojego wymarzonego mieszkania spośród najatrakcyjniejszych dzielnic Wrocławia i jego najbliższych okolic.

 

 

 

Elastyczne podejście rynkowe, profesjonalna i doświadczona kadra pracowników oraz nastawienie na ciągły rozwój pozwala w pełni realizować oczekiwania najbardziej wymagających Klientów dostarczając komfortowe lokale w dogodnych lokalizacjach. W swojej działalności kierujemy się rzetelną i profesjonalną obsługą klienta, która gwarantuje bezpieczeństwo transakcji sprzedażowych. Największym sukcesem dla nas jest zadowolenie i bezpieczeństwo klientów, którzy nam zaufali.

 

 

 

SANBET FABRYKA BETONU W., S. Piotrowscy sp. j.

ul. Tulipanowa 2, Ślęza, 55-040 Kobierzyce, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr KRS 0000227101

NIP: 896 13 81 183

REGON: 020 007 498

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą -----> kliknij

Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o naszych inwestycjach?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Sanbet Fabryka Betonu W., S. Piotrowscy sp. j. i Sanbet Development sp. z o.o. sp. k. w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia kontaktowego oraz w celach marketingowych. Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Sanbet Fabryka Betonu W., S. Piotrowscy sp. j. i Sanbet Development sp. z o.o. sp. k. drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) na podany przeze mnie adres e- mail.