Napisz do nas
  • Mieszkania
  • Lokale usługowe
Pokaż wszystkie
Inwestycje w sprzedaży
Inwestycje zakończone
Apartamenty Jeździecka

Apartamenty Jeździecka

Apartamenty Jeździecka to osiedle składające się z mieszkań, apartamentów hotelowych oraz lokali usługowych.

Słoneczny Zakątek - szeregi

Słoneczny Zakątek - szeregi

Słoneczny Zakątek - domy w zabudowie szeregowej zlokalizowane w Kątach Wrocławskich

Słoneczny Zakątek

Słoneczny Zakątek

Słoneczny Zakątek to wyjątkowe miejsce tuż przy samej Dolinie Bystrzycy, z dostępem do wszystkich atutów Kątów Wrocławskich.

Parkowy Dwór Kobierzyce

Parkowy Dwór Kobierzyce

Osiedle powstające tuż przy pięknym kompleksie parkowo-leśnym. Parkowy Dwór to kontynuacja wizji najpiękniejszych projektów deweloperskich, które powstały we Wrocławiu.

Projekt Wysoka

Projekt Wysoka

Powstający Projekt to zespół 4 kameralnych budynków położonych w miejscowości Wysoka przy ulicy Chabrowej. W ofercie znajduje się 55 funkcjonalnych mieszkań 2, 3 i 4-pokojowych.

Panorama Ślężańska

Panorama Ślężańska

Nowy etap już w sprzedaży! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą budynku C!

Bielany House

Bielany House

Bielany House to przemyślane domy w doskonałej lokalizacji, na południu Wrocławia z wygodnym dojazdem do centrum miasta.

Rezydencje Tatarska

Rezydencje Tatarska

Ostatnie dostępne miejsca postojowe i komórki lokatorskie. Wszystkie mieszkania zostały sprzedane!

Plac Wyzwolenia

Plac Wyzwolenia

Wszystkie mieszkania zostały już sprzedane. Dostępne są jeszcze miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej!

Obornicka Premium

Obornicka Premium

Inwestycja o podwyższonym standardzie deweloperskim, realizowana w trzech etapach, w których znajdą się kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe.

Konwaliowe Zacisze

Konwaliowe Zacisze

Ostatnie gotowe mieszkanie w inwestycji w Bielanach Wrocławskich. Bogata infrastruktura, miejsca postojowe w cenie!

Kościuszki 16

Kościuszki 16

Zabytkowa kamienica w 2010 roku została odnowiona i przekształcona w kompleks pomieszczeń biurowo-usługowych, stając się piękną wizytówką centrum Wrocławia. Wygospodarowano również przestrzeń, w której powstały dwa ekskluzywne apartamenty pod najem.

Osiedle DWA ŚWIATY

Osiedle DWA ŚWIATY

W podwrocławskich Bielanach znajduje się ciche i kameralne osiedle z komfortowymi i funkcjonalnymi mieszkaniami jedno i dwupoziomowych o zróżnicowanym metrażu, z przestronnym poddaszem oraz lokalami usługowymi, przeznaczonymi na najem.

Osiedle MAJOWE w Karwianach

Osiedle MAJOWE w Karwianach

W podwrocławskich Karwianach powstało kameralne i nowoczesne osiedle, komfortowych domków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, skierowane do osób, które poszukują alternatywy życia w budynkach wielorodzinnych.

Osiedle POD BRZOZAMI

Osiedle POD BRZOZAMI

W cichej, zielonej i spokojnej miejscowości Wysoka, powstało urokliwe Osiedle Pod Brzozami. W dwóch etapach zrealizowano 90 komfortowych nowych mieszkań o funkcjonalnych rozkładach i powierzchni od 30 do 100m².

Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o naszych inwestycjach?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Sanbet Fabryka Betonu W., S. Piotrowscy sp. j. i Sanbet Development sp. z o.o. sp. k. w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia kontaktowego oraz w celach marketingowych. Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Sanbet Fabryka Betonu W., S. Piotrowscy sp. j. i Sanbet Development sp. z o.o. sp. k. drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) na podany przeze mnie adres e- mail.