Napisz do nas

 

 

Słoneczny Zakątek

Osiedle domów w zabudowie szeregowej w Kątach Wrocławskich to kontynuacja inwestycji Słoneczny Zakątek. Tym razem stawiamy na szeregi w nowoczesnej architekturze! Projekt obejmuje 38 domów jednorodzinnych (z garażami) w zabudowie szeregowej, w zróżnicowanych metrażach: od 115 m2 do 135 m2.  Istotnym atutem osiedla będą piękne ogrody, a ich metraż wyniesie  od 90 m2 do ponad 320 m2. Funkcjonalne rozkłady, idealne dla Rodzin szukających wygodnej przestrzeni.

  

 

Lokalizacja w Kątach Wrocławskich

Mieszkanie w Kątach Wrocławskich to pewność wygodnego dostępu do licznych zakładów pracy, obiektów handlowo-usługowych, przychodni, boisk i placów zabaw, szkół podstawowych oraz przedszkoli.

Dolina Bystrzycy

 Dużo zieleni i bliskość przyrody! Miłośnicy wycieczek rowerowych będą mogli korzystać z uroków terenów Doliny Bystrzycy, po prostu wyjść z domu na rower, bez konieczności uruchamiania auta.
Natomiast 3 km odległości od Autostrady A4 to możliwość szybkiego dotarcia do granic Wrocławia. 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem, w którym można pozyskać dodatkowe informacje o inwestycji oraz warunkach zakupu nowego mieszkania. Wszystkie szczegóły oferty dostępne są w biurze sprzedaży lub pod numerem telefonu: 500 800 997!

Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o naszych inwestycjach?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Sanbet Fabryka Betonu W., S. Piotrowscy sp. j. i Sanbet Development sp. z o.o. sp. k. w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia kontaktowego oraz w celach marketingowych. Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Sanbet Fabryka Betonu W., S. Piotrowscy sp. j. i Sanbet Development sp. z o.o. sp. k. drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) na podany przeze mnie adres e- mail.