Napisz do nas

Jak wybrać najlepsze mieszkanie w 5 szybkich krokach:

 

Wybór inwestycji w dogodnej lokalizacji
Sprawdź w zakładce INWESTYCJE pełną ofertę mieszkań i wybierz lokalizację, która najbardziej Ci odpowiada!

 

 

Sprawdzenie oferty dostępnych mieszkań
Skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź najlepsze dla Ciebie rzuty mieszkań!

 

Kontakt z doradcą
Masz pytania, chcesz poznać szczegóły inwestycji? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego, odpowiemy na wszystkie pytania i zaprosimy na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie!

 

Spotkanie w biurze sprzedaży i wizyta na terenie inwestycji
Najlepszym sposobem, aby przekonać się, czy mieszkanie spełni Twoje oczekiwania jest prezentacja lokalu i zobaczenie inwestycji „na żywo”. Doradca z pewnością podpowie i dostosuje ofertę do Twoich potrzeb, uwzględniając ewentualny zakup miejsca postojowego, czy komórki lokatorskiej. Pamiętamy także o finansach – elastycznie dostosujemy harmonogram płatności, a w załatwieniu wszelkich formalności pomoże profesjonalista w dziedzinie kredytów hipotecznych.

 

Podpisanie umowy deweloperskiej
Zapewniamy sprawną obsługę prawną i korzystne warunki podpisania dokumentów w kancelarii notarialnej. Zgodnie z ustawą z 2012 roku, umowa deweloperska zawierana jest zawsze w formie aktu notarialnego z załączonym prospektem informacyjnym. Klient ma prawo poznać szczegółowe dane dotyczące sytuacji prawno-finansowej dewelopera, a także samej inwestycji, oczywiście z uwzględnieniem szczegółów sprzedawanego mieszkania. W przypadku zakończonych inwestycji, które posiadają pozwolenie na użytkowanie i zaświadczenie o samodzielności lokali, podpisywane są umowy przedwstępne, a następnie przenoszona jest ich własność. Powyższe zasady zapewniają Klientom pełną transparentność i gwarancję bezpieczeństwa przeprowadzanych transakcji.

 

 

Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o naszych inwestycjach?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Sanbet Fabryka Betonu W., S. Piotrowscy sp. j. i Sanbet Development sp. z o.o. sp. k. w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia kontaktowego oraz w celach marketingowych. Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Sanbet Fabryka Betonu W., S. Piotrowscy sp. j. i Sanbet Development sp. z o.o. sp. k. drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) na podany przeze mnie adres e- mail.